Jesteśmy młodą, aktywną parą i oboje uwielbiamy jeść . Gosia ma co nieco doświadczenia w kuchni bo gotuje od wielu lat, a Kamil choć od dawna chciał podszlifować swoje umiejętności w tym zakresie ciągle brakowało na to czasu i nie spędzał go w kuchni zbyt wiele. Jesteśmy parą od mniej więcej końca 2012 roku lub początku 2013 roku (jakoś nie możemy tu ustalić konkretnej daty). Tworząc tę stronę oboje wiele się uczymy o różnych kuchniach i sposobach na przygotowanie wielu potraw. Jednak nie ma co ukrywać Gosia świetnie sobie radzi i ma idealne wyczucie w przyprawianiu, a Kamil najchętniej jadłby wszystko na ostro .

Wybierając potrawy, które będziemy przygotowywać staramy się korzystać z sezonowych warzyw i owoców, ale często też ulegamy pokusie aby zrobić to na co akurat mamy ochotę. Staramy się przy tym aby kolejne dania uczyły nas czegoś nowego, abyśmy mogli podzielić się tym z Wami.

Tworzymy tę stronę internetową aby zmotywować się do regularnego, zdrowego gotowania, ale też dlatego, że chcieliśmy połączyć nasze dwie pasje - gotowanie w przypadku Gosi i tworzenie stron w przypadku Kamila. W ten sposób oboje gotujemy i tworzymy tę stronę i jesteśmy zadowoleni z podziału "obowiązków" .

Gosia:

Kamil:

W kuchni odpowiada za: planowanie;
dobór potraw;
przyprawianie;
krojenie i obieranie;
szatkowanie;
ogólne pomaganie;
douczanie się;
Przy stronie odpowiada za: pisanie tekstów;
kontakt;
facebook;
planowanie;
obróbka zdjęć;
tworzenie galerii, montaż filmów itp;
Ulubione potrawy: Gratin;
Sushi;
Sushi;
Ciasteczka owsiane;

* w zmywaniu na szczęście pomaga nam zmywarka .